• UA
  • RU
  • EN

Open
Art
Academy

Підтримати Академію
Онлайн уроки - платформа для всіх, кому цікавий світ мистецтва, творчості та самовираження

Користувацька угода

Користувацька угода та політика повернення коштів

УМОВИ (“УМОВИ”)  Будь ласка, уважно прочитайте ці положення та умови («Умови», «Умови»), перш ніж використовувати веб-сайт http://openartacademy.com («Послуга»), яким управляє Open Art Academy(«ми» або «наш ”). Ваш доступ до Сервісу та його використання залежить від прийняття та дотримання цих Умов. Ці Умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ до Сервісу або користуються ним. Отримуючи доступ до Сервісу або користуючись ним, ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною умов, ви не можете отримати доступ до Сервісу.

РАХУНКИ  Коли ви створюєте обліковий запис у нас, ви повинні завжди надавати нам точну, повну та актуальну інформацію. Невиконання цього є порушенням Умов, що може призвести до негайного припинення дії вашого облікового запису на нашому Сервісі. Ви несете відповідальність за збереження пароля, який ви використовуєте для доступу до вашого приватного кабінету учня, а також за будь-які дії або дії під вашим паролем, незалежно від того, чи є ваш пароль від нашого Сервісу або служби третьої сторони. Ви погоджуєтеся не розголошувати свій пароль жодній третій стороні. Ви повинні повідомити нас негайно, коли дізнаєтеся про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання вашого облікового запису. Направляючи нам заявку, ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право відправляти на вашу адресу електронної пошти або в мессенджери інформацію про новини Академії і пропозиції, які можуть мати до вас відношення. Ви можете відмовитися від цієї розсилки, відписавшись від неї.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО Авторське право у відношенні матеріалів, розміщених на цьому сайті, належить Open Art Academy, за винятком випадків, коли інше прямо вказано в тексті.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ ВЕБ-САЙТИ Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать і не контролюються Open Art Academy. Open Art Academy не контролює і не несе відповідальності за вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких веб-сайтів або послуг сторонніх розробників. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що Open Art Academy не несе відповідальності або відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки або збитки, спричинені чи нібито спричинені використанням чи залежністю від будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі веб-сайти або послуги. Ми наполегливо радимо вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або служб, які ви відвідуєте.

ПРИПИНЕННЯ Ми можемо припинити або призупинити доступ до нашого Сервісу негайно, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, в тому числі, без обмежень, якщо ви порушуєте Умови. Усі положення Умов, які за своєю природою мають діяти після припинення, залишаються чинними після припинення, включаючи, без обмежень, положення про право власності, відмову від гарантій, відшкодування та обмеження відповідальності. Ми можемо припинити або призупинити дію вашого облікового запису негайно, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, в тому числі, без обмежень, якщо ви порушите Умови. Після припинення дії ваше право на використання Сервісу негайно припиняється. Якщо ви хочете припинити дію свого облікового запису, ви можете просто припинити використання Сервісу. Усі положення Умов, які за своєю природою мають діяти після припинення, залишаються чинними після припинення, включаючи, без обмежень, положення про право власності, відмову від гарантій, відшкодування та обмеження відповідальності.

ПРАВОМ, ЩО РЕГУЛЮЄ Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України, без урахування колізійних положень. Наша нездатність забезпечити виконання будь-яких прав або положень цих Умов не буде вважатися відмовою від цих прав. Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано судом недійсним або невиконаним, інші положення цих Умов залишаються в силі. Ці Умови становлять повну угоду між нами щодо нашого Сервісу та замінюють і замінюють будь-які попередні угоди, які ми могли мати між нами щодо Сервісу.

ЗМІНИ Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час. Якщо редакція є суттєвою, ми постараємося повідомити про це принаймні за 30 днів до того, як будь-які нові умови набудуть чинності. Що являє собою істотну зміну, буде визначено на наш власний розсуд. Продовжуючи отримувати доступ або використовувати нашу Службу після того, як ці зміни набудуть чинності, ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих умов. Якщо ви не згодні з новими умовами, будь ласка, припиніть користуватися Сервісом.

 

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ТА КОШТІВ


Дякуємо що ви з Open Art Academy. Будь ласка, уважно прочитайте цю політику. Це Політика повернення та відшкодування Open Art Academy.

ЦИФРОВІ ПРОДУКТИ
Ми повертаємо гроші за цифрові продукти протягом 30 днів з моменту отримання Заяви, тільки в тому випадку, якщо людина не користувалася цифровим продуктом (уточнення до слова не користувалася – не відкривала, не продивлялася матеріал – статистика перегляду уроків є на платформі Академії).  Ми не повертаємо кошти, якщо є перегляди продукту.

У разі, якщо якість Послуг з будь-яких причин є для Замовника неналежною, Виконавець надає Замовнику право протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня старта Програми, доступ до якої було надано відповідно до умов Договору, звернутися до Виконавця із Заявою про повернення сплачених коштів. Заява на повернення коштів направляється Замовником на адресу oartacademy@gmail.com  Відповідальність за правильність даних вказаних у Заяві несе Замовник. Заява на повернення коштів має містити наступну інформацію:

  1. Прізвище, ім’я, по-батькові Замовника;
  2. Поштова адреса за якою Замовник зареєструвався,
  3. Спосіб, дату та суму оплати Послуг;
  4. Обгрунтовані причини, по яким Замовник вважає, що надано Послугу неналежної якості;
  5. Банківські реквізити для повернення коштів.
  6. За умови відповідності Заяви на повернення коштів вимогам п.п. 1.-4% даного Договору, Виконавець повертає оплачені кошти протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня отримання Заяви. Повернення коштів здійснюється за вирахуванням комісій платіжних систем і на карту, з якої була здійснена оплата.
  7. У випадку відсутності у Заяви на повернення коштів,  або надання недостовірної інформації, Виконавець має право відмовити Замовнику в поверненні коштів.
  8. Будь-які претензії, заяви направлені Замовником після закінчення строку 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня старта Програми, Виконавцем не розглядаються.

ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
Усі он-лайн заняття (вебінари, тренінги) у формі виступів, лекцій, промов; аудіо та відеопрактики, аудіо-та відеоуроки, записи он-лайн трансляцій у вигляді аудіовізуальних творів, фонограм та відеограм, фотографічні твори, зображення, статті та будь-які інші матеріали, отримані Замовником на виконання умов цього договору (далі — Матеріали) є об’єктами прав інтелектуальної власності та підлягають захисту.

Авторські та суміжні права на Матеріали, до яких надається доступ Замовнику належать Виконавцю. Замовнику надається лише право користування Матеріалами виключно для особистих некомерційних цілей.

Забороняється у будь-який спосіб копіювання, відтворення, розповсюдження, виконання, публічне сповіщення, демонстрація, показ, використання, переклад, переробка, адаптація та будь-які подібні зміни Матеріалів без попередньої письмової згоди Виконавця.

 Сторони погоджуються, що до відносин, що виникли між ними на підставі цього Договору застосовується право України.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Якщо у вас виникли запитання щодо нашої політики повернення та відшкодування, зв’яжіться з нами: oartacademy@gmail.com

 

Оператор та власник даних

ФОП Шіль С.П., ЄДРПОУ: 2595310327, юридична адреса: 02002, м.Київ, вул.Аболмасова 5